X
تبلیغات
شوالیه ی مزدا - فراماسون چیست ؟ 6

 

 

منشا فراماسونری چیست ؟ ماسون ها به چه چیزی پایبندند ؟

رد پای نظریات و عقاید الحادی مصر باستان در تمامی نماد های فراماسون دیده می شود. مانند نقوشی که روی اهرام وجود دارد ، مجسمه ی ابوالهول و نوشته های هیروگلیف که تماما در فراموش خانه های ماسونی دیده شده اند و در نشریات ماسونی نیز کاربرد دارند .

همچنین دعایی را که ماسون ها در فراموش خانه های خود می خوانند پر از عبارات مصری است :

مَعَت نِب مِن آ، مَعَت بَ آ = بزرگ است استاد فراماسونری ، بزرگ است روح فراماسونری

یکی از پرکاربرد ترین نماد های ماسون ها ، نماد چشم جهان بین (All seeing eye) است که همه ی شما عزیزان آن را دیده اید و می شناسید . شما می توانید این نماد را خیلی ساده پیدا کنید. پشت دلار آمریکا !!!!! این نماد ، نماد یکی از خدایان مصر باستان است .

 23

ستاره ی شش گوش ، نماد عجیب و بحث بر انگیز ماسون ها :

شاید همه ی ما به این ستاره ، ستاره ی داوودی بگوییم . این علامت را بسیار ساده می توانید در سراسر جهان پیدا کنید . این نماد نمادی تکامل یافته است . یعنی ماسون ها نماد اصلی خود را پشت این نماد پنهان کرده اند . عکس زیر به خوبی این ماجرا را شرح می دهد.

 s

همان طور که در عکس می بینید این فریبی بیش نیست، این نماد در بسیاری از لژ های ماسونی دیده شده است . نکته ی جالب توجه اینکه این نماد برای شیطان پرستان نیز شناخته شده است و آنها از این نماد در مراسم شیطان پرستی خود استفاده می کنند . این ستاره در نزد آنها معرف عدد 666 و یا FFF (F ششمین حرف الفبای انگلیسی است ) می باشد زیرا این ستاره دارای شش ضلع ، زاویه است و از شش مثلث کوچک تشکیل شده .

بسیاری اعتقاد بر این دارند ماسون ها و شیطان پرستان ، همگی به دنبال به حکومت نشاندن Anti christ هستند .( که در زبان شیرین پارسی به آن دجال گویند )

همان طور که دیدید ماسون ها بسیاری از عقاید خود را از مصر باستان گرفته اند ، در حالی که هیچ وقت چنین چیزی را بیان نکرده اند . در فرهنگ مصر قدیم به این اعتقادات کابالیت می گفتند . حالا که تمامی این اسناد را مورد بررسی قرار دادیم ، متوجه می شویم که ماسون ها حتی به مصریان باستان نیز ادای احترام نمی کنند در حالی که تمام تشکیلات خود را از آنان دارند . البته بعید به نظر می رسد شخصی با آگاهی به استقبال ماسون برود .

در آخر می بینیم که ماسون ها عملا به هیچ چیز وابسته نیستند و اگر شما با کسی دشمن باشید که خود خدا پرست باشد یا به چیزی اعتقاد داشته باشد ، امید به عفو و یا گذشتن از شما در مواقع اسارت دارید ، ولی در مورد ماسون ها چه چیزی می توانیم بگوییم ؟

 

نشانی که بر روی دلار آمریکا نقش بسته : (mason)

 mason$

+ نوشته شده در شنبه 13 مرداد1386ساعت 13:42 توسط knight07 |